słowo blog ułożone z klockówHej! Fajnie, że trafiłeś właśnie na mojego bloga. Pozwól, że się przedstawię. Mam na imię Patryk, ale znajomi mówią na mnie „Bankowiec”. Skąd wziął się ten nietypowy pseudonim? Ano stąd, że od zawsze interesowałem się bankami i produktami bankowymi. Moim marzeniem jest praca w banku, a w dalszej przyszłości założenie własnego (chociaż zdaję sobie sprawę, z jakim trudnościami to się wiąże). Tak czy inaczej, moi znajomi, którzy są już wynudzeni moimi opowiadaniami polecili mi, żebym założył bloga, na którym będę mógł spokojnie pisać o wszystkim co mi się zamarzy, a i z pewnością znajdę zainteresowanych odbiorców. Przyznam się szczerze, że po cichu liczę na to, że trafi tutaj ktoś, kto ma podobne zainteresowania jak ja. Chętnie porozmawiałbym z taką osobą i wymienił się uwagami.
W związku z powyższym zachęcam bardzo serdecznie do tego, żebyście współtworzyli mojego bloga. Każdy wpis można skomentować, później można komentować komentarze, wierzę więc, że wykreuje się tutaj wiele bardzo ciekawych dyskusji. Oczywiście nie notki będą miały różny poziom trudności, tak aby coś ciekawego mogli tutaj znaleźć zarówno zupełni amatorzy jak i osoby, które trochę się już znają na produktach finansowych. Tych drugich raz jeszcze zachęcam do komentowania moich wpisów, tych pierwszych zapraszam do zadawania pytań. Nie bójcie się mnie, chętnie na wszystko odpowiem i rozwieję wątpliwości.

Jest jeszcze jedna rzecz, jeden czynnik, który zadecydował o tym, że założyłem tego bloga. Przejrzyjcie Google, zobaczycie, że tak naprawdę niewiele jest stron o produktach finansowych, które można z czystym sercem polecić. Oczywiście ministronek znaleźć można całą masę, ale jeśli przyjrzymy się im z bliska, to z każdą jest coś nie tak. A to dane niekompletne, a to jakieś bzdury, a to ostatnia aktualizacja 3 lata temu itd. Dlatego też postaram się Wam pokazać przynajmniej kilka adresów godnych polecenia. Czasem będą to wizytówki konkretnych firm, czasem większe portale, wszystkie jednak w pełni profesjonalne i rzetelnie prowadzone.